top of page
KAM V PRAZE? CO DĚLAT S DĚTMI? KAM S RODINOU? KAM NA RANDE?
Kdo si užije minigolf?

RANDE

rande v Prague Golf and Games

RODINY

Prague Golf and Games

S PARTOU

Prague Golf and Games

Randíte týden nebo jste ženatý 10 let? Ať tak či onak, vezmete-li svoji drahou polovičku na rande na minigolf, získáte spoustu dobrých bodů a budete se bavit.

Chodit na večeři a film je také skvělý, ale je hezké se občas vymanit z rutiny, že? Zeptejte se své druhé polovičky ​kdy naposledy hrála minigolf? Vyberte si vstup včetně 2 nápojů a úspěch vašeho rande je zaručen.

Mini golf je hra pro každého, na věku nezáleží, mladí i staří mohou hrát spolu a není mnoho her nebo aktivit jako je tato. Vezměte svou babičku nebo malou neteř a vyzvěte je všechny, abyste porazili své skóre. Kdo vyhraje platí oběd?

Půjdeme na pivo? Znovu ... udělejme něco zábavného! Ano! Pojďme hrát minigolf! 18 jamek a bez časového limitu 😉 a také prodávají pivo.

Velké skupiny mohou mít potíže s hledáním míst, která by je mohla pojmout. Ale ne u nás - s vaší partou se k nám určitě vejdete.

TURISTĚ

TEAMBUILDING & FIREMNÍ AKCE

ROZLUČKY
SE SVOBODOU

teambuilding

Nechcete zůstat v hotelovém pokoji, ale nechcete chodit do české restaurace a nechcete jít do baru. Chcete něco zábavného, ​​vzrušujícího, uvolňujícího - odpočinek od davů a ​​procházky městem plné kamenů. Chcete si dát drink nebo dva a cítit se dobře. Black light adventure mini golf je vaše odpověď! Velmi uvolněná atmosféra, zábavné hry a skvělý personál.

Prague Golf and Games

Black light adventure mini golf je místo pro vás a váš tým, je tu něco pro každého - 19 jamek mini golfu je jen začátek, další je kulečník, stolní hry, arkádové brány a další. Místo pro mini golf může pojmout až 50 hráčů. Máme dokonce wifi a tmavé rohy pro ty, kteří se nechtějí stýkat.

Prague Golf and Games

Plánujete nejlepší a nejdivočejší noc svého života - kde začít? Minigolf a 2 nápoje jsou prvotřídním zážitkem pro párty, volnočasovou aktivitou pro všechny. Celá party bude uvolněná a v dobré náladě. Po zbytek noci budete mít o čem bavit a smát se navzájem. 

things to do prague, fun in prague, prague weekend, october in prague, escape game prague, escape room prague, prague escape room, prague escape game

bottom of page