top of page

Kde minigolf najdu?

Prague Golf & Games se nachází 5 minut chůze od stanice metra a tramvají Národní třída. Ulicí Ostrovní se dostanete do Opatovické, kde již z dálky můžete vidět naše logo.

 

Jaké jsou otevírací hodiny?

Otevřeno máme každý den. Od pondělí do čtvrtka je otevírací doba 13 - 23 hodin. V pátek, sobotu a v neděli 12 - 24 hodin. Jsme ale flexibilní a pokud máte zájem uspořádat party nebo školní výlet mimo dané hodiny, můžeme se přizpůsobit.

 

Akceptujete kreditní karty?

Momentálně akceptujeme pouze platby v hotovosti v Českých korunách nebo Eurech.

 

Kdo může hrát?

Kdokoliv kdo již udrží hůl a chce se bavit, ale děti mladší 15ti let mohou hrát pouze v doprovodu osoby starší 18ti let.

 

Co je vlastně černý minigolf?

Hra a pravidla minigolfu jsou stejná. Změna je v prostředí, kde se hraje - jde o vnitřní prostory, které jsou kompletně ponořené do tmy a osvětlené neonovými UV světly, které dávají vyniknout speciálním UV barvám.

 

 

Když jde o černý golf, je zde dostatek světla na hru?

Ano, hřiště je dostatečně osvětlené UV světly. Zároveň jsou všechny překážky, rohy a další zřetelně označeny tak, aby hra i hřiště byly bezpečné.

 

 

Jde o těžkou hru?

Každý sport a sportovní aktivita se dá provozovat na mnoha úrovních. Krása minigolfu je v tom, že si ho mohou užít jak nejmenší batolata tak profesionální sportovci.

 

 

Musím si předem rezervovat místo?

Můžete nás navštívit kdykoliv během otevíracích hodin. Pokud bude prostor uzavřen pro soukromou akci, dáme vám vědět zde na našich stránkách i na Facebooku.

 

 

Jak dlouho zabere jedna hra minigolfu?

To záleží na počtu hráčů ve Vaší skupině. V průměru zabere hra 18ti jamek jednu hodinu. Dále se u nás můžete zdržet, odpočinout si nebo si yahr8t kulečník, šipky, stolní hry nebo únikovou hru. 

 

 

Máte k dispozici skřínky?

Vaše kabáty a tašky si můžete odložit na věšáku nebo v neuzamikatelných boxech.

 

 

Co si vzít s sebou?

Hůl i míček Vám zdarma zapůjčíme, takže stačí vzít s sebou partu kamarádů a úsměv.

 

Mohu si vzít s sebou své zviřátko?

Máme rádi všechna zvířata (hm, kromě pavouků), ale kvůli Vaší a hlavně jejich bezpečnosti nemají k nám povolený vstup.

 

 

Je k dispozici i občerstvení?

Ano, nabízíme drobné občerstvení a nápoje. 

 

 

Kde si mohu zarezervovat soukromou akci?

Můžete nás kontaktovat osobně, přes e-mail nebo přímo zde v sekci kontakty.

 

Kde mohu zaparkovat?

Praha 1 má značení modrými zónami, nelze tedy parkovat přímo na ulici. Můžete ale využít parkovacích garáží nákupního centra  Nový Smíchov (a dále pokračovat MHD) nebo garáží Národního Divadla, deset minut chůze. 

  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

© 2014 - 2016 by  JMNC. All rights reserved.

BLACK LIGHT ADVENTURE MINIGOLF

Kde najdu minigolf?

Minigolf Prague Golf & Games je vzdálen asi 5 minut chůze od stanice metra a tramvaje  Národní třída. Vydejte se Ostrovní ulici a zahněte první ulici doleva, což je ulice Opatovická a zdálky můžete vidět naše logo. 

Jaké je otevírací doba?

Máme otevřeno každý den od 13 do 22 hod.Jsme velmi flexibilní a pokud chcete uspořádat večírek, nebo přijít s vaší školou mimo naši pracovní dobu, není to problém.

Přijímáte kreditní karty?
Ano, přijímáme kreditní karty Visa, MasterCard a Maestro.

Kdo může hrát?
Každý, kdo může držet golfovou hůl a chce se pobavit, nicméně děti mladší 15 let musí být v doprovodu dospělé osoby, která je starší než 18 let.

Co je to černý minigolf?
Pravidla minigolfu se vztahují stejně i na černý minigolf. Jedinou změnou je prostředí, ve kterém budete hrát - vnitřní prostory jsou zcela ponořeny do tmy a osvětleny UV světly.


Je vidět na hru?
Ano, samozřejmě je, všechny překážky, rohy a vše ostatní je zřetelně označeno, jak pro efekt, tak především pro Vaší bezpečnost.


Je to těžká hra?
Každý sport a sportovní aktivity mohou být hrány na mnoha úrovních. Krása minigolfu je v tom, že jej můžou hrát jak batolata tak sportovci na špičkové úrovňi.


Musím si předem rezervovat místo?

Ano. Vždy se snažíme mít několik holí stranou pro příchozí hráče bez rezervace, ale nemůžeme vám zaručit, že jich bude dost pro vaší skupinu, proto doporučujeme rezervaci.

Můžu si rezervovat i ping pong a kulečník?

Rezervace na ping pong ani kulečník nepřijímáme. Máme jeden stůl na kulečník a jeden na ping pong - tedy kdo dřív přijde, hraje. Samozřejmě můžete počkat až hráči před vámi dohrají.

Jak dlouho hra trvá?
To záleží na počtu hráčů ve vaší skupině. V průměru jedna hra 18-ti jamek trvá jednu hodinu.


Máte skříňky?
Ano, máme několik malých boxů a věšáky na kabáty. 


Co si vzít s sebou?
Hůl a míček dostanete k zapůjčení 
zdarma, takže stačí přivést spoustu přátel a úsměv.

Mohu si sebou přinést domácí zvíře?
Milujeme všechna zvířata (skoro), ale pro vaší a jejich bezpečnost nemají vstup na hřiště povolen.


Je také možné zakoupit občerstvení a nápoje?
Ano, nabízíme široký sortiment občerstvení.


Kde mohu rezervovat soukromou akci?
Můžete nás kontaktovat osobně, e-mailem nebo přímo tady v sekci kontakty.

Pořádáte narozeninové oslavy?

Jsme rádi, že si chcete vybrat naše místo pro vaše narozeniny a rádi budeme hostitelem zábavné části vašeho dne, nicméně nemáme možnost rezervovat stoly (není jich mnoho i tak :) a není dovoleno vnášet jídlo na minigolf. Můžeme vám doporučit několik skvělých restaurací a kaváren v našem blízkém okolí. Nespecializujeme se na dětské oslavy.

 

things to do prague, fun in prague, prague weekend, october in prague, escape game prague, escape room prague, prague escape room, prague escape game

bottom of page