top of page

Ochrana osobních údajů

 

 

Tyto zásady ochrany osobních údajů stanoví, jak bude JMNC Golf s.r.o. a Prague Glow Golf používat a chránit veškeré informace, které získají JMNC Golf s.r.o. aka "Prague Golf Glow" (PGG), při použití této webové stránky.

 

PGG je odhodlána zajistit, aby vaše soukromí bylo chráněno. Pokud Vás požádáme o poskytnutí určité informace, podle které může být identifikován při použití této webové stránky, pak si můžete být jisti, že budou použity pouze v souladu s tímto prohlášením o ochraně soukromí.

 

PGG může změnit tuto politiku a čas od času aktualizovat tuto stránku. Měli byste si zkontrolovat tuto stránku čas od času a ujistit se, že

jste spokojeni s případnými změnami. Tato politika je účinná od 4. března 2015.

 

Můžeme shromažďovat následující informace:

  • jméno a příjmení

  • kontaktní informace, včetně e-mailové adresy

  • další informace týkající se rezervace

  • osobní údaje, pokud chcete žádat o zaměstnání prostřednictvím naší společnosti

 

Co děláme s informacemi, které shromažďujeme

Požadujeme tyto informace, abychom mohli lépe vyhovět Vašim potřebám a poskytnout Vám lepší služby, a to zejména z těchto důvodů:

  • vedení interních záznamů

  • můžeme pravidelně zasílat propagační e-mail o nových produktech, speciálních nabídkách, nebo jiné informace, které si myslíme, že by vás mohly zajímat pomocí e-mailové adresy, které jste poskytli.

 

Zabezpečení

Zavázali jsme se k tomu, že vaše informace jsou v bezpečí. Aby se zabránilo neoprávněnému přístupu či prozrazení zavedli jsme vhodné fyzické, elektronické a manažerské postupy, chránit a zabezpečit informace, které shromažďujeme online.

 

Odkaz na jiné webové stránky

Naše webové stránky mohou obsahovat odkazy, které vám umožní navštívit jiné webové stránky, nicméně, pokud jste použili tyto odkazy a opustili naše stránky, měli byste si uvědomit, že nemáme žádnou kontrolu nad jinými webové stránky. Proto nemůžeme být zodpovědní za ochranu a soukromí všech informací, které poskytnete při návštěvě těchto stránek a tyto stránky se neřídí tímto prohlášením o ochraně soukromí.

Můžete se rozhodnout, že nechcete, aby údaje o Vás byly shromažďovány nebo používány:

Pokud jste jste nám dříve dali svolení používat Vaše osobní údaje pro účely přímého marketingu, můžete se odhlásit kdykoliv.

Nebudeme prodávat, distribuovat nebo pronajímat vaše osobní informace třetím stranám, pokud nebudeme mít váš souhlas nebo důvod ze zákona, abychom tak učinili. Můžeme použít vaše osobní údaje k zasílání propagačních informací o třetích stran, které si myslíme, že by vás mohly zajímat, pokud nám sdělíte, že si přejete aby se to stalo.

 

Máte-li zájem o kopii informací uchovávaných na Vás, prosím napište nám na golf@praguegolfandgames.com.

Pokud si myslíte, že se některé informace jsou nesprávné nebo neúplné, napište nám co nejdříve na výše uvedenou adresu. 

© 2014 - 2016 by  JMNC. All rights reserved.

Disclaimer                                       Privacy Policy

  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

Tyto zásady ochrany osobních údajů určují, jak společnost JMNC Golf s.r.o. používá a chrání veškeré informace, které poskytnete společnosti JMNC Golf s.r.o. když používáte tento web.

 

JMNC Golf s.r.o. se zavazuje zajistit ochranu vašeho soukromí. Pokud bychom vás požádali, abyste poskytli určité informace, které vám umožňují identifikovat při používání tohoto webu, můžete si být jisti, že bude použit pouze v souladu s tímto prohlášením o ochraně osobních údajů.

 

Jaký typ informací shromažďujete?

 

Obdržíme, shromažďujeme a uchováváme veškeré informace, které zadáte na našich webových stránkách, nebo nám poskytneme jiným způsobem, například e-mailovou adresu; jméno, telefonní číslo. Můžeme použít softwarové nástroje k měření a shromažďování informací o relacích, včetně časů odpovědí na stránky, délky návštěv určitých stránek, informací o interakcích na stránce a metod, které se používají k procházení stránek.

 

Jak shromažďujete informace?

 

Když provádíte transakci na našich webových stránkách, jako součást procesu shromažďujeme osobní údaje, které nám poskytnete, například vaše jméno, adresu a e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje budou použity pouze z výše uvedených důvodů.

 

Proč shromažďujete takové osobní údaje?

 

Tyto neosobní a osobní údaje shromažďujeme pro následující účely:

 

Poskytovat a provozovat služby;

 

Poskytovat našim uživatelům trvalou asistenci a technickou podporu zákazníků;

 

K dodržování platných zákonů a předpisů.

 

Jak ukládáte, používáte, sdílíte a zveřejňujete osobní údaje návštěvníků svých stránek?

 

Naše společnost využívá platformy Wix.com a Simplybook.me. Wix.com a Simplybook.me nám poskytují online platformu, která nám umožňuje prodávat naše produkty a služby. Vaše data mohou být uložena prostřednictvím úložišť dat Wix.com nebo Simplybook.me, databází a obecných aplikací Wix.com nebo Simplybook.me na zabezpečených serverech za firewallem.

Všechny brány pro přímé platby nabízené společností Wix.com a používané naší společností dodržují standardy stanovené PCI-DSS, které spravuje Rada pro bezpečnostní standardy PCI, což je společné úsilí značek jako Visa, MasterCard, American Express a Discover. Požadavky na PCI-DSS pomáhají zajistit bezpečné zacházení s informacemi o kreditní kartě v našem obchodě a poskytovatelích služeb.

 

Jak komunikujete s návštěvníky svých stránek?

 

Můžeme vás kontaktovat, abychom vás informovali o vašem účtu, vyřešení problémů s vaším účtem, vyřešení sporu, vybírání poplatků nebo dlužných peněz, hlasování o svých názorech prostřednictvím průzkumů nebo dotazníků, zasílání aktualizací o naší společnosti nebo jinak abychom vás kontaktovali, abychom prosadili naši smlouvu o užívání, platné vnitrostátní právní předpisy a veškeré dohody, které s vámi můžeme mít. Za tímto účelem vás budeme moci kontaktovat prostřednictvím e-mailu, telefonu, textových zpráv a poštovních zásilek.

 

Jak používáte soubory cookie a další nástroje pro měření?

 

Pokud nechcete, abychom již zpracovávali vaše údaje, kontaktujte nás prosím na adrese golf@praguegolfandgames.com nebo nám pošlete e-mail na adresu: JMNC Golf s.r.o., Opatovicka 18, Praha 1, 110 00, Česká republika.

 

Aktualizace zásad ochrany osobních údajů

 

Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit tyto zásady ochrany osobních údajů, a proto ji prosím často přečtěte. Změny a vysvětlení se projeví okamžitě po jejich zveřejnění na webových stránkách. Pokud dojde k podstatným změnám v těchto zásadách, upozorníme vás, že byla aktualizována, abyste si byli vědomi, jaké informace shromažďujeme, jakým způsobem je používáme a za jakých okolností případně používáme a / nebo zveřejňujeme to.

 

Odkazy na jiné webové stránky

 

Naše webové stránky mohou obsahovat odkazy na jiné zajímavé webové stránky. Jakmile však použijete tyto odkazy k opuštění našeho webu, měli byste si všimnout, že nemáme žádnou kontrolu nad touto jinou webovou stránkou. Proto nemůžeme být zodpovědní za ochranu a soukromí informací, které poskytnete při návštěvě takových stránek, a tyto stránky nejsou tímto prohlášením o ochraně osobních údajů řízeny. Měli byste být opatrní a podívat se na prohlášení o ochraně osobních údajů platné pro danou webovou stránku.

 

Otázky a kontaktní informace

 

Pokud chcete: zpřístupnit, opravit, pozměnit nebo smazat veškeré osobní údaje, které máme o vás, jste vyzváni, abyste nás kontaktovali na adrese golf@praguegolfandgames.com nebo nám pošlete e-mail na adresu: JMNC Golf sro, Opatovicka 18, Praha 1, 110 00, Česká republika.

things to do prague, fun in prague, prague weekend, october in prague, escape game prague, escape room prague, prague escape room, prague escape game

bottom of page