FUN - EXPLORE - GAMES - TOUR

fun things to do in Prague & explore off the beaten path & play games 

TEAMBUILDING a firemní akce

Chtěli byste jít ven se svými kolegy? Jste dobrý tým a užíváte si společně i volný čas? Nebo se naopak necítíte jako tým a chtěli byste společně zažít něco zajímavého a zábavného, co by vás stmelilo a posílilo firemního ducha?

Ať tak nebo tak, máme řešení pro oba typy týmů: navštívte naše zábavní centrum Prague Golf & Games a vytvoříme vám akci, která bude vyhovovat celému vašemu týmu, tak že se každý bude bavit a budete mít spoustu společných vzpomínek.

Aktivity, které nabízíme pro teambuilding a firemní akce:

 

Black light adventure mini golf - 19 jamek indoor minigolfu v prostředí UV světel - vše září! Vše, co je namalováno UV barvou – míčky, hole, nástěnné dekorace a třeba i Vaše tvář, protože nabízíme k volnému užití i barvy na obličej. 

Arkádové hry - fotbálek, air hockey, stacker, boxer nebo flipper - spousta další zábavy

s možností otestovat své dovednosti. Pro firemní akce můžeme připravit kredit ve výši např. 500Kč nebo 1000Kč nebo více v 10Kč mincích, takže Váš tým si může volně užívat hraní všech arkádových her, aniž byste museli hledat mince po kapsách.

Nápoje a občerstvení:

Po všech těch aktivitách budete asi žízniví  a možná i hladoví. Nabízíme širokou škálu nealkoholických nápojů z produkce Kofola, několik druhů piva Staropramen, Stella Artois, dvě příchutě Carling Cider a červeného a bílého vína k dispozici. Vše ve skle, nikoliv točené nebo stáčené.

Co se drobného občerstvení týče, můžeme nabídnout chipsy a čokolády nebo výběr ze dvou různých catering menu:

Coffee and Riot bar, který je přímo přes ulici připravuje vyhlášené quiche, sendviče a jednohubky.

Hummus Princess cateringový servis může připravit cokoli s humussem nebo bez něj.

Obě možnosti jsou velmi chutné, čerstvé a vyrobené s láskou. Catering je možné objednat pouze při soukromé rezervaci celého minigolfu.

Hummus Princess Catering Menu

Příklady:

Teambuilding pro 20 - 30 hráčů - 3 hodiny

 • 19 jamek black light adventure minigolfu

 • 2 nápoje každý

 • 1000 kč kreditu na arkádové hry

 • bezplatné používání kulečníkových a stolních her

 • catering od Coffee a Riot: quiche, mini sendviče, saláty a dorty nebo catering od Hummus Princess včetně domácích mini hamburgeru, těstovinového salátu nebo čokoládoveho hummusu

Teambuilding pro malý tým 10 a méně hráčů - 1,5 - 2 hodiny

 • 19 jamek black light adventure minigolfu

 • 500 kreditů na arkádové hry

 • bezplatné používání kulečníkových a stolních her

 • Malé skupiny mohou využít i několik skvělých restaurací v těsné blízkosti minigolfu: steakhouse Jama, Serial Burger, pizzerie Kmotra nebo vegetariánskou restauraci Estrella případně catering servis.

 

Pošlete nám e-mail na adresu golf@praguegolfandgames.com a společně připravíme akci, která Vám bude vyhovovat.

Pokud toto není vaš šálek čaje a a chcete, aby váš tým hrál venku, nabízíme Prague Ultimate Scavenger Hunt, který se koná v centru Prahy a končí drinkem v baru. Budete běhat po Praze, hledat objekty, natáčet videa, fotografovat... Nakonec porovnáte své výsledky s ostatními týmy, abyste zjistili, kdo si zaslouží certifikát pro šampiony.

things to do prague, fun in prague, prague weekend, october in prague, escape game prague, escape room prague, prague escape room, prague escape game

 • Wix Facebook page
 • Wix Twitter page
 • Wix Google+ page

Prague activities & fun every day rain or shine

black light mini golf     ::      tips for fun activities in Prague       kids in Prague     ::     Prague scavenger hunt   ::   stag party activities     ::      hen party activities        nightlife & clubs     ::    tours     ::     teambuilding in Prague    ::     school trips Prague   

   What to do in Prague?   ::     Things to do in Prague in 2019

JGA prag, Junggesellenabschied Prag, Junggesellenabschied tipps Prag, Junggesellenabschied  Aktivitäten Prag