TEAMBUILDING a firemní akce

Teambuilding Praha

Chtěli byste jít ven se svými kolegy? Jste dobrý tým a užíváte si společně i volný čas? Nebo se naopak necítíte jako tým a chtěli byste společně zažít něco zajímavého a zábavného, co by vás stmelilo a posílilo firemního ducha?

Ať tak nebo tak, máme řešení pro oba typy týmů: navštívte naše zábavní centrum Prague Golf & Games a vytvoříme vám akci, která bude vyhovovat celému vašemu týmu, tak že se každý bude bavit a budete mít spoustu společných vzpomínek.

Aktivity, které nabízíme pro teambuilding a firemní akce:

 

Black light adventure mini golf - 19 jamek indoor minigolfu v prostředí UV světel - vše září! Vše, co je namalováno UV barvou – míčky, hole, nástěnné dekorace a třeba i Vaše tvář, protože nabízíme k volnému užití i barvy na obličej. 

Arkádové hry - fotbálek, air hockey, stacker, boxer nebo flipper - spousta další zábavy

s možností otestovat své dovednosti. Pro firemní akce můžeme připravit kredit ve výši např. 500Kč nebo 1000Kč nebo více v 10Kč mincích, takže Váš tým si může volně užívat hraní všech arkádových her, aniž byste museli hledat mince po kapsách.

Interaktivní fotobudka od září 2021 - Magic Mirror je interaktivní fotoboudka, která bude skvělým doplňkem Vašeho teambuildingu nebo firemní akce. Dopřejte svým kolegům a přáteům možnost pořídit si legrační selfie fotografii: k dispozici jsou různé doplňky, rekvizity, možnost přidat na foto digitální emotikony nebo dokreslit a podepsat si foto. Ceny pronájmu od 3000 Kč. 

Nápoje a občerstvení:

Po všech těch aktivitách budete asi žízniví  a možná i hladoví. Nabízíme širokou škálu nealkoholických nápojů z produkce Kofola, několik druhů piva Staropramen, Stella Artois, dvě příchutě Carling Cider a červeného a bílého vína k dispozici. Vše ve skle, nikoliv točené nebo stáčené.

Co se drobného občerstvení týče, můžeme nabídnout chipsy a čokolády nebo výběr ze dvou různých catering menu:

Coffee and Riot bar, který je přímo přes ulici připravuje vyhlášené quiche, sendviče a jednohubky.

Hummus Princess cateringový servis může připravit cokoli s humussem nebo bez něj.

Obě možnosti jsou velmi chutné, čerstvé a vyrobené s láskou. Catering je možné objednat pouze při soukromé rezervaci celého minigolfu.

Teambuilding Praha
Teambuilding Praha
Teambuilding Praha
Teambuilding Praha
Teambuilding Praha

Příklady objednávek:

Teambuilding pro 20 - 30 hráčů - 3 hodiny

 • 19 jamek black light adventure minigolfu

 • 2 nápoje každý

 • 1000 kč tokenů na arkádové hry

 • bezplatné používání kulečníkových a stolních her

 • interaktivní fotobudka Magic Mirror

 • catering od Coffee a Riot: quiche, mini sendviče, saláty a dorty nebo catering od Hummus Princess včetně domácích mini hamburgerů, těstovinového salátu nebo čokoládoveho hummusu či Street Catering.

Teambuilding pro malý tým 10 a méně hráčů - 1,5 - 2 hodiny

 • 19 jamek black light adventure minigolfu

 • 500 tokenů na arkádové hry

 • bezplatné používání kulečníkových a stolních her

 • interaktivní fotobudka Magic Mirror

 • Malé skupiny mohou využít i několik skvělých restaurací v těsné blízkosti minigolfu: steakhouse Jama, Serial Burger, pizzerie Kmotra nebo vegetariánskou restauraci Estrella případně catering servis.

 

Pošlete nám e-mail na adresu golf@praguegolfandgames.com a společně připravíme akci, která Vám bude vyhovovat.

interaktivni fotobudka
interaktivni fotobudka
interaktivni fotobudka

things to do prague, fun in prague, prague weekend, october in prague, escape game prague, escape room prague, prague escape room, prague escape game